esTk Forum Server (esTk.SellHost.Ro)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cristi Tanase De la Steaua

In jos 
AutorMesaj
esTk.dis
Administrator
Administrator
esTk.dis


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Cristi Tanase De la Steaua Empty
MesajSubiect: Cristi Tanase De la Steaua   Cristi Tanase De la Steaua I_icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 4:28 am

Cristi Tanase a facut-o lata in noaptea de marti spre miercuri la un restaurant cu lautari din zona Agronomiei impreuna cu iubita sa, Iulia Tabacaru, si cu fostul sau coleg de la Pitesti, Catalin Doman.

Chef de chef in noaptea de 8 spre 9 decembrie la o carciuma cu manele din Capitala! Cristi Tanase insotit de bomba sexy Iulia Tabacaru si de Catalin Doman au descins in jurul orei 00.30 in respectiva locatie. Cei doi erau insotiti de un alt fotbalist obscur de la echipa a doua a Pitestiului care s-a interesat daca restaurantul dispune de sistem de supraveghere video si i-a rugat pe ospatari sa nu lase pe nimeni sa filmeze. Considerandu-se asigurati, jucatorii au dat drumul la distractie, consumand pahar dupa pahar, vin rosu cu cola. Programul artistic condus de lautarul Piciu, un nume cunoscut in bransa, i-a ridicat de pe scaune pe Tanase si pe iubita acestuia. Bomba sexy a fost mai retinuta la inceput, dupa care a iesit la dans, incitandu-l pe fotbalist cu miscari provocatoare si cu o tinuta incendiara, o rochie mini, mulata si niste cizme de piele trase peste genunchi. Pentru ca nu statea prea bine pe cascaval, stelistul a dat o fuga la un bancomat din apropiere si a scos circa 2.000 de lei, bani necesari unor dedicatii pe sistem. Cand s-a intors insa, Iulia, foarte grijulie, i-a bagat mana in teancul cu bani al lui Cristi si a tras pe dreapta circa 1.500 de roni. Cu maruntisul ramas, Tanase i-a cinstit pe lautari comandandu-le un program deosebit.

Ia uite, ia uite, campionii mei!

Pentru cea mai frumoasa femeie din Pitesti si din Capitala, a fost dedicatia preferata a celui poreclit Dodel, iar Am plecat de jos, cu multe griji si nevoi a fost una dintre melodiile care i-au mers la inima briliantului din Ghencea. Profitand de faptul ca pe o plasma din interiorul restaurantului se transmitea in reluare meciul U Craiova-Steaua 1-2, solistul Piciu a creat o piesa speciala, Ia uite-i, ia uite-i pe campionii mei!, in care a strecurat si un vers de bine pentru patronul Gigi Becali. Incins de cele cinci sticle de vin rosu consumate pe parcursul serii cu fratele Doman, Tanase s-a suit pe un cub, s-a dezbracat pe jumatate de tricou si a cerut hitul serii. De ce imi faci amare zilele, in tine sa n-am incredere, spune-mi cum sa cred in iubirea ta, de ce imi faci mereu o zi buna, una rea!, a cantat din toti plamanii la microfon Dodel, special pentru Iulia sa. Petrecerea s-a spart in jurul orei 5 dimineata, cand Tanase a ordonat retragerea. Dupa ce Doman achitase initial nota, Cristi a mai platit un rest la comanda venita ulterior, lasand bacsis 20 de lei.
Sus In jos
https://estk.forumgratuit.ro
 
Cristi Tanase De la Steaua
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Steaua Reclamata la Uefa pentru Discriminare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
esTk Forum Server (esTk.SellHost.Ro) :: DiveRsE :: Ultimele Stiri/Scandaluri-
Mergi direct la: